עיצוב פנים, הום סטיילינג & DIY

אני מעצבת דירות ובתים מתוך אהבה לעיצוב, צבע ותכנון נכון בחלל , תוך שימת דגש לפרטים הקטנים, לתפקוד של בעלי הבית בחלל והרצונות שלהם. אני מתרגשת עם בעלי הבית בכל פעם מחדש כשאני רואה את השינוי שחל בבית אותו אני מעצבת.

אני מאמינה שעיצוב פנים זו הדרך "להרגיש בבית" ושבהרבה בתים אין צורך לשבור קירות או חסכונות כדי לתת לבית את המראה שאתם רוצים, תכנון וסידור נכון בחלל, בחירה נכונה של רהיטים, שדרוג רהיטים קיימים, צבע, טפטים, תאורה נכונה, טקסטיל ומעט עיצוב בגבס יכולים ליצור את הבית מחדש ולתת לו את המראה שתמיד חיפשתם.

השירותים בתחום העיצוב:

  1. ייעוץ במקום – מתאים למי שמחפש חוות דעת מקצועית לשינויים ספציפיים, רעיונות יצירתיים לסידור ועיצוב נכון, רעיונות לשדרוג רהיטים קיימים. פגישת ייעוץ במקום הינה בת שעתיים ובה אנו עוברים בכל חדר בבית ומחליטים יחד מה הכי נכון לכם בעיצוב, סידור ותפקוד בני הבית. בתום הפגישה תקבלו מייל המסכם את הייעוץ שניתן בפגישה יחד עם המלצות לחנויות מתאימות, בעלי מקצוע ולינקים לתמונות השראה איתם תוכלו להשלים את תוכנית העיצוב בקצב שלכם.
  1. ייעוץ חד פעמי – בפגישה זו אנו יושבים יחד ומחליטים על עקרונות עיצוב הבית: רהיטים שנשארים, רהיטים שניתן לשדרג, רצונות וצרכים מיוחדים לבית, הפונקציונליות והתפקוד בחלל, צבעים, סגנון, תבניות וכו'.
    באותה הפגישה אני מבצעת צילום של החלל , מדידות של החלל והרהיטים.
    בסיום הפגישה אני ניגשת לעבודה אישית בביתי שם אני מעצבת את החלל על תוכנית הדירה ובונה תוכנית עיצובית. התוכנית העיצובית תינתן כהדמיה ממוחשבת של תוכנית הדירה או כקובץ המפרט את שלבי העיצוב (נתון לבחירתכם), תוך התחשבות בתקציב שהוגדר מראש, יחד עם הסברים ותמונות השראה המדגימות את הרעיונות לעיצוב, סיכום מודפס הכולל: מספרי הצבעים לקירות, טקסטורות לבדים, טיפים והמלצות לעיצוב, חנויות ובעלי מקצוע מומלצים, כולל הסבר מפורט על שלבי העבודה הנדרשים מהמשפצים על מנת להשלים את פרוייקט העיצוב מההתחלה ועד הסוף. בעזרת התוכנית הזו תוכלו להשלים את העיצוב בכוחות עצמכם ובקצב שלכם.
  1. ליווי לימי קניות – מתחיל בפגישה בת שעתיים בביתכם, בה אנו מחליטים על מסגרת התקציב שלכם והקונספט העיצובי של כל חלל, אקח מידות רלוונטיות לריהוט שנקנה, נחליט יחד על סקאלת הצבעים והקונספט העיצובי ומשם נמשיך לימי קניות מרוכזים וממוקדים לרכישות יחד בחנויות ספציפיות ומומלצות.
  1. עיצוב והלבשת הבית – ליווי פרוייקט עיצוב והלבשת הבית מתחילתו ועד סופו.

מתחיל בפגישת היכרות ראשונית לבדיקת הסגנון העיצובי המועדף, הרצונות והצרכים של בני המשפחה בבית, צילום של החלל ולקיחת מידות. ממשיך בתכנון הקונספט העיצובי הניתן כהדמיה ממוחשבת של תוכנית הדירה או כקובץ המפרט את שלבי העיצוב (נתון לבחירתכם), תוך התחשבות בתקציב שהוגדר מראש, יחד עם הסברים ותמונות השראה המדגימות את הרעיונות לעיצוב, סיכום הכולל: מספרי הצבעים לקירות, טקסטורות לבדים, ליווי לחנויות, כולל כתב כמויות ופריסת אריחים ,פיקוח על עבודת המשפצים וליווי תהליך העיצוב עד סופו.

בגלריית הפרוייקטים שעיצבתי תוכלו להתרשם מבתים ודירות שעברו תיכנון מחדש, דירות קבלן שעוצבו מהתחלה, דירות מושכרות שעברו הלבשה מחדש, בעלי עסקים שחידשו את המשרדים שלהם, חדרי ילדים שעברו שינוי ועיצוב בעקבות הרחבת המשפחה, ציורי קיר שמוסיפים חיים חדשים לחדר, חידוש ושדרוג רהיטים ופתרונות יצירתיים לחללים קטנים ובתקציב שפוי.

 

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולהפוך את החלום שלכם למציאות.