נעים להכיר

דולי דויטשר

שמי דולי דויטשר, מעצבת פנים, הום סטיילינג וביולוגית לשעבר, מתמחה בעיצוב פנים והלבשת הבית. אני אוהבת עיצוב, צבע, טקסטיל, יצירות, אסתטיקה ודברים יפים בכלל.

אחרי תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני במנהל עסקים וקריירה בת חמש שנים בתעשיית התרופות, נפלה בידנו הזכות לרילוקיישן בקליפורניה, שם זכיתי ללמוד את מה שאני הכי אוהבת – עיצוב פנים !!

היום אני מעצבת דירות, עסקים ובתים בישראל מתוך אהבה לעיצוב וצבע ,תוך שימת דגש לפרטים הקטנים, לתפקוד של בעלי המקום בחלל והרצונות שלהם. אני מתרגשת עם בעלי המקום בכל פעם מחדש כשאני רואה את השינוי שחל במקום אותו אני מעצבת.

אני מאמינה שעיצוב פנים זו הדרך "להרגיש בבית" ושבהרבה בתים אין תמיד צורך לשבור קירות או חסכונות כדי לתת לבית את המראה שאתם רוצים, תכנון נכון, בחירה נכונה של רהיטים, שדרוג רהיטים קיימים, צבע, חיפויי קירות, תאורה נכונה, וטקסטיל יכולים ליצור את הבית מחדש ולתת לו את המראה שתמיד חיפשתם.

אם אתם עוברים לבית חדש או רוצים להשלים את המראה בבית הקיים, צרו איתי קשר ואשמח להגשים לכם את החלום וללוות את תהליך העיצוב שלכם מההתחלה ועד לפרטים הקטנים באווירה נעימה וביתית.